Organizirano samostojno učenje

Čas prijave: neprijavljen/a

Domov


SSUOrganizacijaNaslovTelefon v središčuVodjaE-pošta organizacijeWWW
1Andragoški zavod Maribor - Ljudska univerzaMaistrova ulica 5, 2000 Maribor  02 234 11 26Anita Brglezinfo@azm-lu.siwww.azm-lu.si
2Animacija, d.o.o., PtujAškerčeva ulica 1, 2250 Ptuj  (02) 749 34 60Janja Čeh Horvatinfo@animacija.siwww.animacija.si
3CDI Univerzum LjubljanaGrošljeva 4, 1000 Ljubljana  01 583 92 82Vesna Mielitzinfo@cdi-univerzum.siwww.cdi-univerzum.si/sredisce
4DOBA, Evropsko poslovno izobraževalno središče, MariborPrešernova ulica 1, 2000 Maribor  02/228 38 55Jasna Dominko Balohinfo@doba.siwww.doba.si
6Glotta Nova, d.o.o., LjubljanaUlica Carla Benza 1, 1000 Ljubljana  01.5200.670Aleš Stembergerssu@glottanova.sihttp://ssu.glottanova.si
7Smeri, d.o.o. Ravne na KoroškemKoroška cesta 14, 2390 Ravne na Koroškem  02 82 20 631Ana Pavšezala.zlatoper@smeri.siwww.smeri.si
8Kadring, d.o.o., Slovenska BistricaTrg svobode 26, 2310 Slovenska Bistrica  02 80 55 200 02 80 55 205Žarka Fišingerkadring@siol.netwww.kadring.si
9Inter-es, d.o.o., LjubljanaCesta na Brdo 85, 1000 Ljubljana  01/2000-230JANA JANinfo@inter-es.sihttp://www.inter-es.si
10Rossana, d.o.o., LogatecTržaška 17, 1370 Logatec  059/010 726Rosana Tollazzirossana@t-2.net/
11Mestna knjižnica LjubljanaKersnikova 2, 1000 Ljubljana  01 308 51 22Špela Šubic Zalezinassu@mklj.siwww.mklj.si
13Ljudska univerza AjdovščinaStritarjeva ulica 1a, 5270 Ajdovščina  05/366 47 50Mojca Volkinfo@lu-ajdovscina.siwww.lu-ajdovscina.si
14Ljudska univerza CeljeCankarjeva ulica 1, 3000 Celje  03 428 67 61Andrijana Božičinfo@lu-celje.siwww.lu-celje.si
16Ljudska univerza JeseniceDelavska ulica 1, 4270 Jesenice  (04) 58 33 800mag. Maja Radinovič Hajdičinfo@lu-jesenice.netwww.lu-jesenice.net
17Ljudska univerza KočevjeTRG ZBORA ODPOSLANCEV 30, 1330 Kočevje  01 8938 270Melita Oražeminfo@lu-kocevje.siwww.lu-kocevje.si
18Ljudska univerza KoperCankarjeva 33, 6000 Koper  (05) 61 280 17Kristina Udovič Kocjančičlu-koper@siol.netwww.lu-koper.si
19Izobraževalni center Slovenske goriceNIKOVA 9, 2230 Lenart v Slovenskih goricah  02/720-78-88Alenka Špesizobrazevalnicenter.slogor@gmail.comwww.rasg.si
20Ljudska univerza LendavaKidričeva ulica 1, 9220 Lendava- Lendva  02/ 578-91-98RAHELA HOJNIK KELENCizobrazevanje@lulendava.siwww.lulendava.si
21Ljudska univerza Murska SobotaSlomškova ulica 33, 9000 Murska Sobota  02/536-15-75Mateja Rajhtajnistvo@lums.siwww.lums.si
22Ljudska univerza OrmožVrazova ulica 12, 2270 Ormož  02 741 55 02Mladen Andrejević Lesjaklu-ormoz@guest.arnes.siwww.lu-ormoz.si
23Ljudska univerza PostojnaKolodvorska cesta 3, 6230 Postojna  (05) 721 12 87Tina Bazjakolu-postojna@zavod-znanje.siwww.lu-postojna.si
24Ljudska univerza PtujMestni trg 2, 2250 Ptuj  02 749 21 51Dušan Šilakluptuj@siol.netwww.lu-ptuj.si
25Ljudska univerza Rogaška SlatinaCELJSKA CESTA 3A, 3250 Rogaška Slatina  03/81-82-446LIDIJA SOVINCinfo@-rogaska.siwww.lu-rogaska.si
26Ljudska univerza Rogaška Slatina – Šmarje pri JelšahAŠKERČEV TRG 24, 3240 Šmarje pri Jelšah  051/424-529LIDIJA SOVINCinfo@lu-rogaska.siwww.lu-rogaska.si
27Zasavska ljudska univerza TrbovljeTRG SVOBODE 11 A, 1420 Trbovlje  03 56 55 123JADRANKA SIMONČIČinfo@zlu.siwww.zlu.si
28Ljudska univerza TržičŠolska ulica 2, 4290 Tržič  04/ 592 55 51Irena Stojcinf@lu-trzic.sihttp://www.lu-trzic.si
29Andragoški zavod Ljudska univerza VelenjeTITOV TRG 2, 3320 Velenje  03/898 54 64MIRJANA ŠIBANCssu@lu-velenje.siwww.lu-velenje.si
30Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje – NazarjeTITOV TRG 2, 3320 Velenje  03/839 02 60MIRJANA ŠIBANCssu@lu-velenje.siwww.lu-velenje.si
31Mestna knjižnica IzolaUl. Osvobodilne fronte 15, 6310 Izola  05/ 66 31 282Marina Hrsknjiznica.izola@guest.arnes.siwww.izo.sik.si
32Mitra, d.o.o., LjubljanaLjubljana, Poljanska cesta 73, 1000 Ljubljana  0599 15049 040 638 714Cveta Štokeljinfo@mitra-lj.si-
33MOCIS, Center za izobraževanje odraslih, Slovenj GradecMeškova ulica 21, 2380 Slovenj Gradec  070 974 760Urška Novakinfo@mocis.sihttp: www.mocis.si
34Razvojno izobraževalni center Novo mestoTopliška cesta 2, 8000 Novo mesto  07 393 45 64Gregor Sepaherric@ric-nm.siwww.ric-nm.si
35UPI - Ljudska univerza ŽalecUlica Ivanke Uranjek 6, 3310 Žalec  03 713 35 65Franja Centrihupi@upi.siwww.upi.si
36Zavod za izobraževanje in kulturo ČrnomeljUlica Otona Župančiča 1, 8340 Črnomelj  07/ 30 61 380NADA BABIČ IVANIŠinfo@zik-crnomelj.siwww.zik-crnomelj.si
37Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje – DISLOKACIJA: ŠoštanjTitov trg 2, 3320 Velenje  05/ 994 70 30MIRJANA ŠIBANCinfo@lu-velenje.sihttp://www.lu-velenje.si/
38Ljudska univerza Nova GoricaCankarjeva ulica 8 , 5000 Nova Gorica  05 335 31 15NADA URŠIČ DEBELJAKinfo@lung.sihttp://www.lung.si
39Ljudska univerza Slovenska BistricaPartizanska ulica 22, 2310 Slovenska Bistrica  02 843 07 34MAJA KANOP PREVHinfo@lu-sb.sihttp://www.lu-sb.si
60Ljudska univerza Škofja LokaPodlubnik 1a, 4220 Škofja Loka  04 506 13 80Tanja Avmantanja.avman@guest.arnes.siwww.lu-skofjaloka.si
61Ljudska univerza KrškoDalmatinova ulica 6, 8270 Krško  niNataša Kršaknatasa.krsak@lukrsko.siwww.lukrsko.si
62Javni zavod Cene Štupar - Center za izobraževanje LjubljanaLinhartova cesta 13, 1000 Ljubljana  030 640 261JANA MLAČNIKinfo@cene-stupar.siwww.cene-stupar.si
63Posoški razvojni centerTrg tigrovcev 1, 5220 Tolmin  05 38 41 506Brigita Bratina Peršininfo@prc.siwww.prc.si
64Javni zavod Cene Štupar – DISLOKACIJA: Kališnikov trg, LjubljanaŠmartinska cesta 134a, 1000 Ljubljana  031 729 908JANA MLAČNIKinfo@cene-stupar.siwww.cene-stupar.si


 



Projekt sofinancira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.
Razvoj računalniške podpore za spremljanje delujočih SSU
je sofinanciral Evropski socialni sklad.